FAXON FXSPT556105SA9 SPORT 556 10.5″ AR15
SKU: ZND|GFXSPT556105SA9 Category:
Only 2 left in stock
Loading...
Additional information
UPC
Manufacturer
FAXON FIREARMS
Manufacturer Part Number
FXSPT556105SA9
Action
Semi-Auto
Barrel Length
10.50"
Barrel Length Range
10" to 10.99"